Medarbejdere hos Publicity

Hos Publicity er vi alle dedikerede kommunikationsspecialister, der arbejder strategisk, taktisk og operationelt med kommunikation for private og offentlige virksomheder.

Esben Lind

Esben Lind

Direktør og rådgiver
esben@publicity.dk
+45 25 14 58 16

Gitte Dons

Gitte Dons

Chefkonsulent og teamleder
gitte@publicity.dk
+45 28 30 29 86

Sanne Nørbjerg

Sanne Nørbjerg

Chefkonsulent og teamleder
sanne@publicity.dk
+45 23 43 00 44

Jacob M. Jensen

Jacob M. Jensen

Seniorkonsulent og digital rådgiver
jacob@publicity.dk
+45 40 32 93 17

Dirk Postma

Dirk Postma

Art director
dirk@publicity.dk
+45 26 71 64 61

Anne Lind

Anne Lind

Administration, HR og økonomi
anne@publicity.dk
+45 22 41 26 15

Steffen Mogensen

Steffen Mogensen

Seniorkonsulent
steffen@publicity.dk
+45 28 45 46 65

Anders Bo Andersen

Anders Bo Andersen

PR-konsulent
anders@publicity.dk
+45 28 69 83 07

Nadia Frydensbjerg

Nadia Frydensbjerg

PR-konsulent og retoriker
nadia@publicity.dk
+45 28 56 13 54

Caroline Olesen

Caroline Olesen

PR-konsulent
caroline@publicity.dk
+45 26 28 07 17

Mie Møller Nielsen

Mie Møller Nielsen

PR-konsulent
mie@publicity.dk
+45 22 99 33 87

Katrine Dissing

Katrine Dissing

Kommunikationskonsulent
katrine@publicity.dk
+ 45 22 81 16 25

Jan Linnemann

Jan Linnemann

PR-konsulent
jan@publicity.dk
+45 61 16 21 54

Anne Kusk Holland

Anne Kusk Holland

PR-konsulent
holland@publicity.dk
+45 27 50 95 11

Alisa Cerimagic

Alisa Cerimagic

Konsulent
alisa@publicity.dk
+45 49 40 48 41

Amalie Kjær Andersen

Amalie Kjær Andersen

Konsulent
amalie@publicity.dk
+45 49 40 48 41

Bygaden 20D,
9000 Aalborg

 

Lad os kontakte dig

Er du interesseret i at høre nærmere om, hvordan vi kan hjælpe dig inden for PR, kommunikation eller sociale medier?
Send os dine oplysninger, og vi kontakter dig for en uforpligtende samtale eller møde.