Medarbejdere hos Publicity



Hos Publicity er vi alle dedikerede kommunikationsspecialister, der arbejder strategisk, taktisk og operationelt med kommunikation for private og offentlige virksomheder.

Esben Lind

Esben Lind

Direktør og rådgiver
esben@publicity.dk
+45 25 14 58 16

Gitte Dons

Gitte Dons

Chefkonsulent og teamleder
gitte@publicity.dk
+45 28 30 29 86

Sanne Nørbjerg

Sanne Nørbjerg

Chefkonsulent og teamleder - På barsel
sanne@publicity.dk
+45 23 43 00 44

Jacob M. Jensen

Jacob M. Jensen

Chefkonsulent og digital rådgiver
jacob@publicity.dk
+45 40 32 93 17

Steffen Mogensen

Steffen Mogensen

Chefkonsulent
steffen@publicity.dk
+45 28 45 46 65

Dirk Postma

Dirk Postma

Art director
dirk@publicity.dk
+45 26 71 64 61

Trine Kristensen

Trine Kristensen

Seniorkonsulent
trine@publicity.dk
+45 29 80 40 21

Jeppe Hostrup

Jeppe Hostrup

Seniorkonsulent
hostrup@publicity.dk
+45 26 37 14 34

Anders Green

Anders Green

Seniorkonsulent
green@publicity.dk
+45 22 40 35 33

Nadia Frydensbjerg

Nadia Frydensbjerg

PR-konsulent og projektleder
nadia@publicity.dk
+45 28 56 13 54

Caroline Olesen

Caroline Olesen

PR-konsulent og projektleder - På barsel
caroline@publicity.dk
+45 26 28 07 17

Jeppe Damm

Jeppe Damm

PR-konsulent og projektleder
jeppe@publicity.dk
+45 31 41 42 50

Mie Møller Nielsen

Mie Møller Nielsen

PR-konsulent og projektleder
mie@publicity.dk
+45 22 99 33 87

Anders Bo Andersen

Anders Bo Andersen

PR-konsulent
anders@publicity.dk
+45 28 69 83 07

Anne Kusk Holland

Anne Kusk Holland

PR-konsulent
holland@publicity.dk
+45 27 50 95 11

Cecilie Lindum

Cecilie Lindum

PR-konsulent
lindum@publicity.dk
+45 29 90 86 45

Line Jespersen

Line Jespersen

PR-konsulent
line@publicity.dk
+45 27 21 84 82

Camilla Andersen

Camilla Andersen

Digital konsulent
camilla@publicity.dk
+45 42 32 02 57

Alisa Cerimagic

Alisa Cerimagic

Content creator
alisa@publicity.dk
+45 28 10 40 25

Alisdair Mans-Cornwell

Alisdair Mans-Cornwell

Editor and content writer
alisdair@publicity.dk
+44 7702 640148

Mads Skriver

Mads Skriver

Videograf og konceptudvikler
mads@publicity.dk
+45 28 29 57 33

Lotte Kjær

Lotte Kjær

PR-konsulent
lotte@publicity.dk
+22 22 42 76

Rasmus Villadsen

Rasmus Villadsen

PR-konsulent
rasmus@publicity.dk
+45 26 83 11 95

Simone Christensen

Simone Christensen

Digital konsulent
simone@publicity.dk
+45 22 42 04 92

Camilla Kyvsgaard Hansen

Camilla Kyvsgaard Hansen

PR-konsulent
kyvsgaard@publicity.dk
+45 60 24 75 34

Bygaden 20D,
9000 Aalborg

 

Lad os kontakte dig

Er du interesseret i at høre nærmere om, hvordan vi kan hjælpe dig inden for PR, kommunikation eller sociale medier?
Send os dine oplysninger, og vi kontakter dig for en uforpligtende samtale eller møde.