Medarbejdere hos Publicity



Hos Publicity er vi alle dedikerede kommunikationsspecialister, der arbejder strategisk, taktisk og operationelt med kommunikation for private og offentlige virksomheder.

Esben Lind

Esben Lind

Direktør og rådgiver
esben@publicity.dk
+45 25 14 58 16

Gitte Dons

Gitte Dons

Chefkonsulent og teamleder
gitte@publicity.dk
+45 28 30 29 86

Sanne Nørbjerg

Sanne Nørbjerg

Chefkonsulent og teamleder - På barsel
sanne@publicity.dk
+45 23 43 00 44

Jacob M. Jensen

Jacob M. Jensen

Chefkonsulent og digital rådgiver
jacob@publicity.dk
+45 40 32 93 17

Steffen Mogensen

Steffen Mogensen

Chefkonsulent
steffen@publicity.dk
+45 28 45 46 65

Dirk Postma

Dirk Postma

Art director
dirk@publicity.dk
+45 26 71 64 61

Trine Kristensen

Trine Kristensen

Seniorkonsulent
trine@publicity.dk
+45 29 80 40 21

Jeppe Hostrup

Jeppe Hostrup

Seniorkonsulent
hostrup@publicity.dk
+45 26 37 14 34

Anders Green

Anders Green

Seniorkonsulent
green@publicity.dk
+45 22 40 35 33

Anders Bo Andersen

Anders Bo Andersen

Seniorkonsulent
anders@publicity.dk
+45 28 69 83 07

Nadia Frydensbjerg

Nadia Frydensbjerg

PR-konsulent og projektleder
nadia@publicity.dk
+45 28 56 13 54

Caroline Olesen

Caroline Olesen

PR-konsulent og projektleder - På barsel
caroline@publicity.dk
+45 26 28 07 17

Mie Møller Nielsen

Mie Møller Nielsen

PR-konsulent og projektleder - På barsel
mie@publicity.dk
+45 22 99 33 87

Jeppe Damm

Jeppe Damm

PR-konsulent og projektleder
jeppe@publicity.dk
+45 31 41 42 50

Camilla Andersen

Camilla Andersen

Digital konsulent og projektleder
camilla@publicity.dk
+45 42 32 02 57

Anne Kusk Holland

Anne Kusk Holland

PR-konsulent
holland@publicity.dk
+45 27 50 95 11

Cecilie Lindum

Cecilie Lindum

PR-konsulent
lindum@publicity.dk
+45 29 90 86 45

Line Jespersen

Line Jespersen

PR-konsulent
line@publicity.dk
+45 27 21 84 82

Alisa Cerimagic

Alisa Cerimagic

Content creator
alisa@publicity.dk
+45 28 10 40 25

Cristian Goga

Cristian Goga

Grafisk design konsulent
cristian@publicity.dk
+45 81 91 51 68

Alisdair Mans-Cornwell

Alisdair Mans-Cornwell

Editor and content writer
alisdair@publicity.dk
+44 7702 640148

Mads Skriver

Mads Skriver

Videograf og konceptudvikler
mads@publicity.dk
+45 28 29 57 33

Rasmus Villadsen

Rasmus Villadsen

PR-konsulent
rasmus@publicity.dk
+45 26 83 11 95

Simone Christensen

Simone Christensen

Digital konsulent
simone@publicity.dk
+45 22 42 04 92

Camilla Kyvsgaard

Camilla Kyvsgaard

PR-konsulent
kyvsgaard@publicity.dk
+45 60 24 75 34

Matias Kirstein Petersen

Matias Kirstein Petersen

PR-konsulent
matias@publicity.dk
+45 40 24 41 89

Sarah Hviid Melgaard

Sarah Hviid Melgaard

Konsulent
sarah@publicity.dk
+45 53 80 98 55

Bygaden 20D,
9000 Aalborg

 

Lad os kontakte dig

Er du interesseret i at høre nærmere om, hvordan vi kan hjælpe dig inden for PR, kommunikation eller sociale medier?
Send os dine oplysninger, og vi kontakter dig for en uforpligtende samtale eller møde.