Medarbejdere hos Publicity



Hos Publicity er vi alle dedikerede kommunikationsspecialister, der arbejder strategisk, taktisk og operationelt med kommunikation for private og offentlige virksomheder.

Læs mere om Esben Lind
Esben Lind

Esben Lind

Direktør og rådgiver
esben@publicity.dk
+45 25 14 58 16

Læs mere om Sanne Nørbjerg
Sanne Nørbjerg

Sanne Nørbjerg

Bureauchef
sanne@publicity.dk
+45 23 43 00 44

Læs mere om Jacob Mark Jensen
Jacob Mark Jensen

Jacob Mark Jensen

Chefkonsulent og rådgiver
jacob@publicity.dk
+45 40 32 93 17

Læs mere om Gitte Dons
Gitte Dons

Gitte Dons

Chefkonsulent og strategisk rådgiver
gitte@publicity.dk
+45 28 30 29 86

Læs mere om Steffen Mogensen
Steffen Mogensen

Steffen Mogensen

Chefkonsulent og strategisk rådgiver
steffen@publicity.dk
+45 28 45 46 65

Læs mere om Dirk Postma
Dirk Postma

Dirk Postma

Art Director
dirk@publicity.dk
+45 26 71 64 61

Læs mere om Trine Kristensen
Trine Kristensen

Trine Kristensen

Seniorkonsulent
trine@publicity.dk
+45 29 80 40 21

Læs mere om Jeppe Hostrup
Jeppe Hostrup

Jeppe Hostrup

Seniorkonsulent - På barsel
hostrup@publicity.dk
+45 26 37 14 34

Læs mere om Anders Green
Anders Green

Anders Green

Seniorkonsulent
green@publicity.dk
+45 22 40 35 33

Læs mere om Caroline Albrektsen
Caroline Albrektsen

Caroline Albrektsen

PR-konsulent og projektleder
caroline@publicity.dk
+45 26 28 07 17

Læs mere om Jeppe Damm
Jeppe Damm

Jeppe Damm

PR-konsulent og projektleder
jeppe@publicity.dk
+45 31 41 42 50

Læs mere om Camilla Andersen
Camilla Andersen

Camilla Andersen

Digital konsulent og projektleder
camilla@publicity.dk
+45 42 32 02 57

Læs mere om Anne Holland
Anne Holland

Anne Holland

PR-konsulent og projektleder
holland@publicity.dk
+45 27 50 95 11

Læs mere om Cecilie Lindum
Cecilie Lindum

Cecilie Lindum

PR-konsulent og projektleder
cecilie@publicity.dk
+45 29 90 86 45

Læs mere om Line Jespersen
Line Jespersen

Line Jespersen

PR-konsulent
line@publicity.dk
+45 27 21 84 82

Læs mere om Alisa Ćerimagić
Alisa Ćerimagić

Alisa Ćerimagić

Content Creator
alisa@publicity.dk
+45 28 10 40 25

Læs mere om Cristian Goga
Cristian Goga

Cristian Goga

Grafisk design konsulent
cristian@publicity.dk
+45 81 91 51 68

Læs mere om Rohan Joseph Shastri
Rohan Joseph Shastri

Rohan Joseph Shastri

Visual Content Specialist
rohan@publicity.dk
+45 61 78 85 79

Læs mere om Lotte Kjær
Lotte Kjær

Lotte Kjær

PR-konsulent
lotte@publicity.dk
+45 22 22 42 76

Læs mere om Camilla Kyvsgaard
Camilla Kyvsgaard

Camilla Kyvsgaard

PR-konsulent
kyvsgaard@publicity.dk
+45 60 24 75 34

Læs mere om Kim Daniel Fabricius
Kim Daniel Fabricius

Kim Daniel Fabricius

PR-konsulent
kim@publicity.dk
+45 53 70 84 52

Læs mere om Camilla B. Madsen
Camilla B. Madsen

Camilla B. Madsen

Digital konsulent
madsen@publicity.dk
+45 28 26 68 02

Læs mere om Freja Strynø Christensen
Freja Strynø Christensen

Freja Strynø Christensen

Konsulent
freja@publicity.dk
+45 30 89 41 81

Bygaden 20D,
9000 Aalborg

 

Lad os kontakte dig

Er du interesseret i at høre nærmere om, hvordan vi kan hjælpe dig inden for PR, kommunikation eller sociale medier?
Send os dine oplysninger, og vi kontakter dig for en uforpligtende samtale eller møde.